DLACZEGO CORIAN

Dostosowanie do potrzeb klienta

Corian® produkt koncernu Du Pont jest zdecydowanym liderem w grupie materiałów solid sufrace. Stosowany od wielu lat i sprawdzony zarówno w obiektach komercyjnych jak i zastosowaniach prywatnych zdobył pozycję nieosiągalną dla innych materiałów.

Corian® oferuje niemal nieograniczone możliwości w zakresie wzornictwa. W naszych kolekcjach proponujemy minimalistyczny design oparty o biały kolor materiału Corian® i krawędzie przecinające się pod kątem prostym. Blaty umywalkowe wykonane z materiału Corian® zapewniają gładką, matową powierzchnie bez widocznych śladów łączenia.

Spełniaj swoje marzenia wybierając wysokiej jakości produkt, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Możesz spać spokojnie wiedząc, że wybrałeś piękny blat na całe życie!


Najwyższa jakość w najbardziej atrakcyjnej cenie

Naszym celem jest zaoferowanie blatów łazienkowych klasy premium w cenach dostępnych dla każdego klienta. Przy analizie proponowanych przez nas cen należy uwzględnić jakość którą otrzymujemy wraz z zastosowaniem materiału Corian®. Obejmuje ona zarówno ponadczasowy, minimalistyczny design jak i unikalne właściwości eksploatacyjne materiału Corian®.

Z uwagi na długi cykl życia materiału Corian® bardzo rzadko zachodzi konieczność jego wymiany, co oznacza niezwykłą efektywność kosztową.  Efekt ten pogłębia łatwość z jaką blatom wykonanym z materiału Corian® można przywrócić ich pierwotny wygląd.

Właściwości eksploatacyjne materiału Corian®

Blaty z materiału  Corian® długo zachowują swój wygląd. Przetrwają z łatwością uderzenia i inne sytuacje losowe, które mogą wystąpić w trakcie eksploatacji powierzchni Corian®.

Corian® jest gładki, ciepły i jedwabisty w dotyku, zapewniając komfort i wygodę podczas kontaktu z nim. Higieniczność i zdolność przyjmowania opływowych kształtów w połączenie z łatwością utrzymania czystości jest doskonałym rozwiązaniem w łazience i kuchni. Wolny od zabrudzeń, odporny na pleśń i łatwy w naprawie może ją zmienić w najpraktyczniejsze pomieszczenie w domu.

 

Ciepły i jedwabisty w dotyku

Corian® przyjmuje temperaturę otoczenia, co stanowi przewagę nad elementami zrobionymi z kamienia.

Gładki i matowy

Dzięki unikalnym właściwością Corian® umożliwia uzyskanie trwałej matowej powierzchni bez widocznych połączeń.

Łatwy w pielęgnacji

Corian® jest łatwy w czyszczeniu. Do codziennej pielęgnacji Corian® wystarczy woda z mydłem lub środek czyszczący na bazie amoniaku.

W pełni odnawialny

Blatom i umywalkom wykonanym z materiału Corian® łatwo przywrócić pierwotny wygląd nawet po długim czasie użytkowania.

Praktyczny i trwały

Corian® jest wyjątkowo trwały i stanowi doskonały wybór na blat, który będzie często używany. Jest odporny na plamy, nieporowaty i odporny na ciepło.

Bezpieczny dla środowiska

Corian jest obojętny chemicznie i w trakcie eksploatacji nie emituje żadnych toksycznych substancji. Po okresie użytkowania nie wymaga utylizacji.