Dostawcy instalacji sanitarnych

Dystrybutor blatów łazienkowych Cortic

Właściciele domów coraz częściej rezygnują z tradycyjnych umywalek ceramicznych sięgając po rozwiązania bardziej zaawansowane. Często pytają o umywalki zintegrowane z blatem, których utrzymanie w nienagannej czystości jest łatwe, a wszelkie zabrudzenia usuwane są szybko i skutecznie przy wykorzystaniu domowych sposobów.

Poszukujemy dystrybutorów naszych produktów, którzy dzięki bardzo korzystnym warunkom sprzedaży hurtowej mogą zaoferować swoim klientom sprawdzone  rozwiązanie oparte o wykorzystanie materiału Corian®.

W celu przedstawienia swoim klientom profesjonalnej oferty zaopatrujemy naszych dystrybutorów w pakiet partnerski złożony z próbek materiałowych, katalogów i przykładowych realizacji.

Nasze produkty dostarczamy bezpośredni do klienta lub firmy montażowej.

Instalator i serwisant blatów łazienkowych Cortic

Poszukujemy instalatorów i serwisantów blatów łazienkowych oferowanych przez firmę Cortic.

Corian® – nowoczesny materiał powierzchniowy high-tech stworzony jako alternatywa dla tradycyjnych materiałów powierzchniowych od wielu lat stosowany jest na blaty łazienkowe. Nie każdy klient decyduje się na samodzielny montaż  blatów.

Firma Cortic wyposaży naszych przedstawicieli w niezbędną wiedzę, zestaw montażowy oraz udzieli autoryzacji. W razie konieczności przeprowadzi szkolenie w zakresie pielęgnacji materiału Corian®, wykonywania otworów i dokonywania prostych napraw.

 

Atrakcyjne ceny dystrybucyjne

Dla nszych dystrybutorów przygotujemy atrakcyjne ceny hurtowe.

Ekspozycje

W uzasadnionych przypadkach przygotowujemy ekspozycje naszych przykładowe produktów.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy próbki i wysokiej jakości materiały marketingowe związane z materiałem Corian®.

Pakiet partnerski

Pakiet obejmuje szkolenie, komplet próbek materiałowych, katalogów i zdjęć przykładowych realizacji.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!