Warunki dostawy

Procedura zamawiania naszych produktów składa się z czterech prostych kroków:

  • Krok pierwszy – proszę złożyć zapytanie poprzez platformę kontaktową z wstępnie określonym produktem obejmującym nazwę kolekcji i wymiary blatu. Na stronie z produktu wraz z cennikiem umieszczony jest formularz zamówienia, który należy wypełnić i przesłać do nas. Ten krok nie rodzi dla Państwa żadnych zobowiązań.
  • Krok drugi – drogą mailową dostarczymy Państwu  wypełniony przez nas formularz zamówienia, który precyzuje wymiary blatów, fartucha czołowego i położenia umywalki na blacie, termin dostawy oraz wszystkie koszty związane z produktem, pakowaniem i transportem.
  • Krok trzeci – po otrzymaniu potwierdzonego przez Cortic przyjęcia zamówienia oraz terminu realizacji i sprawdzeniu go proszę wpłacić pełną kwotę na konto Cortic.
  • Krok czwarty – po wpłynięciu pałnej kwoty za zamówione produkty na konto Cortic – przystępujemy do realizacji zamówienia.

Koszt dostawy

 
Na całkowity koszt dostawy składają się  koszty związane z bezpiecznym pakowaniem naszych produktów oraz koszty generowane przez firmy spedycyjne. Są one związane z wielkością zamówionego produktu oraz z miejscem dostarczenia. Dla każdego zamówienia są one indywidualnie kalkulowane.
W celu ułatwienia kalkulacji całkowitych kosztów zakupu naszych produktów proponujemy następujące rozwiązania:
  1. Odbiór osobisty w zakładzie produkcyjnym Cortic z pominięciem kosztów pakowania i transportu,
  2. Przy zamówieniu produktów na teranie Polski za kwotę przekraczającą 6000zł netto koszty pakowania i transportu są w cenie produktu.
  3. Przy zamówieniu produktów na teranie Niemiec za kwotę przekraczającą 2000Euro koszty pakowania i transportu są w cenie produktu.