DLACZEGO CORTIC

Producent

Jesteśmy sprawną, dobrze zorganizowaną i dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji blatów oraz innych elementów wyposażenia wnętrz wykonanych z materiału Corian®. Zgrany zespół, bez biur, prezesów, dyrektorów jest w stanie wykonać każde zadanie z najwyższą starannością. Każdy z nas potrafi obsłużyć maszynę do obróbki materiału Corian®, a także przeprowadzić poważne negocjacje z klientem. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych produktów.

Umywalki na wymiar

Każdy blat z materiału Corian® wykonywany jest przez nas ręcznie z najwyższą dbałością o detale. Nasze kolekcje zawierają cztery podstawowe rodzaje umywalek oraz blaty o dowolnych wymiarach pasujących do Państwa łazienek.

Blaty mogą mieć fartuch o dowolnej szerokości w przypadku, gdy mocowane są na wspornikach lub nie posiadać fartucha, gdy mają stanowić element mebla łazienkowego.

Możemy wykonać blat z jedną umywalką lub z wieloma, możemy również wykonać umywalkę nablatową i dobrać do niej odpowiedni blat. Możliwe jest również wklejenie umywalki ceramicznej w blat Corian®, jeśli tak sobie Państwo zaprojektowali.

Nasze blaty wykonywane są bardzo precyzyjnie z dokładnością wymiarową nieprzekraczającą 1 mm. Dotyczy to zarówno wymiarów blatów i umywalek jak i ich pozycjonowania.

Oprócz blatów łazienkowych wykonujemy blaty kuchenne na specjalne zamówienie.

Najlepsze ceny

Dobra organizacja pracy połączona z dostępem do najnowszych technologii związanych z obróbką materiału Corian® pozwala nam na optymalizację procesów produkcyjnych po kątem minimalizacji nakładów pracy.

To w połączeniu z niską ceną surowca zakupionego bezpośrednio od producenta materiału Corian® – koncernu DuPont – pozwala nam na uzyskanie bardzo atrakcyjnych cen przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania.

35 lat doświadczenia

Większość naszych pracowników ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wyrobów z materiału Corian®.

Doświadczenie na rynku komercyjnym

Nasi pracownicy stanowili istotną część zespołów przy realizacji największych inwestycji z wykorzystaniem materiału Corian®.

Doświadczenie na rynku prywatnym

Dla jednej z niemieckich firm wykonaliśmy prawie 2000 blatów łazienkowych serii Cara w czasie ostatnich 2 lat.

Bezpośredni kontakt z DuPont

Materiał oraz Know How niezbędny do produkcji blatów otrzymujemy bezpośrednio od wytwórcy materiału Corian® koncernu DuPont.